Regulamin sklepu zoologicznego internetowego „Pracownia Łapka”

 1. Kupujący i zamówienia w sklepie zoologicznym
 1. Każda osoba pełnoletnia, , która udostępni dobrowolnie swoje dane umożliwiające realizację zamówienia i która akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu sklepu zoologicznego Pracowni Łapka może składać zamówienia oraz dokonywać zakupów w sklepie zoologicznym Pracowni Łapka.
 2. Kupujący odpowiada za prawdziwość danych podawanych: w trakcie rejestracji, wysyłania zamówienia droga mailową na adres mailowy domekdlakota@gmail.com, wypełniania formularza z zakładki kontakt na stronie internetowej www.dmekdlakota.pl, innego zamówienia lub innych formularzy zaakceptowanych przez Sprzedającego. Internetowy sklep zoologiczny Pracowni Łapka może dokonywać weryfikacji kompletności czy prawidłowości tych danych oraz może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy dane są nieprawdziwe lub budzą wątpliwości.
 3. Czas realizacji zamówienia gotowych Produktów, oznaczonych jako dostępne w opisie przy Produkcie, ze sklepu internetowego Pracowni Łapka wynosi od 4 do 10 dni roboczych. Czas realizacji zamówień indywidualnych (zmiana koloru, wymiaru drapaka, domku i inne) wynosi od 4 dni roboczych do 14 dni roboczych. Jeżeli Kupujący dokonuje zmian w zamówieniu czas realizacji liczony jest od dnia ostatniej zmiany. W przypadku dokonania zakupu drapaka w innym kolorze i/lub innych rozmiarach należy to zaznaczyć w polu „dodatkowe uwagi” w formularzu na stronie internetowej www.domekdlakota.pl zakładka kontakt, a jeśli zamówienie jest składane drogą mailową na adres domekdlakota@gmail.com, należy to opisać w treści maila.

  Czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania środków pieniężnych za kupowany przez Klienta Produkt.

 4. W przypadku Produktów (drapaków, domków, innych artykułów) czasowo niedostępnych czas realizacji zamówienia przez Pracownię Łapka może ulec wydłużeniu. Kupujący zostanie o tym zawiadomiony.
 1. Wysyłka i płatność
 1. Wysyłka jest prowadzona na terytorium Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, innej firmy kurierskiej, innej formy dostawy zaakceptowanej przez Kupującego i Sprzedawcę. Przesyłka kurierska realizowana jest w formie paczki.
 2. Kupujący dokonuje zapłaty przed realizacją zamówienia przelewem na rachunek bankowy Pracowni Łapka prowadzony w Nest Banku o numerze 77 1870 1045 2078 1000 2425 0001. Sklep internetowy Pracowni Łapka nie prowadzi sprzedaży za pobraniem.
 3. Ceny za przesyłkę produktu do Kupującego podane są w opisie przy drapaku, domku, legowisku lub innym przedmiocie. Ceny mogą też być modyfikowane przez Sprzedającego (głównie z uwagi na nietypowe rozmiary produktu oraz inne przyczyny). Cena pojedynczej przesyłki nie może być niższa niż 12 zł.
 4. Sprzedający nie ma obowiązku informowania Kupującego o rozpoczęciu, zakończeniu i innych etapach realizacji zamówienia.
 5. Jeśli Kupujący życzy sobie otrzymać fakturę VAT za zamówione Produkty, podaje dodatkowe dane niezbędne do wystawienia faktury. Dane te podawane są podczas składania zamówienia opisanego w części A. Pracownia Łapka może wysyłać faktury elektronicznie na adres mailowy kupującego podany przy składaniu zamówienia, a Kupujący wyraża na to zgodę.
 1. Sklep internetowy i Produkty
 1. Właścicielem sklepu internetowego Pracownia Łapka (strona internetowa www.domekdlakota.pl) jest firma ICT FACTORY sp. z o.o., Radziwie 7/529, 01-164 Warszawa, NIP: 5272783378, Regon 365682360, KRS 0000643116, kapitał zakładowy 5000,00 zł
 2. Produkty przedstawione na stronach sklepu oznaczone jako dostępne są oferowane do sprzedaży. Produkty na indywidualne zamówienie są oferowane do sprzedaży po uzyskaniu od Kupującego informacji m. in. o rodzaju, kolorze, wielkości i innych właściwościach Produktu (drapaka, domku, legowiska, innych)
 3. Ceny zaprezentowane przy Produktach są cenami brutto (zawierają należny podatek VAT). Przy zakupie obowiązuje cena w złotych (PLN).
 1. Zwroty i reklamacje
 1. Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu i zwrotu zakupionego produktu w ciągu 10 dni od daty doręczenia produktu. Zwracany produkt musi być kompletny, w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu, bez jakichkolwiek znamion użycia wraz z dokumentacją, instrukcją i gwarancją, jeśli taką posiada. Brak jakichkolwiek wymienionych w zdaniu poprzednim elementów może skutkować nie uznaniem przez Sprzedawcę zwrotu. Jeżeli zwrot nie został uznany przez Sprzedawcę, Sprzedawca informuje o tym Kupującego na podany adres e-mail Kupującego. Kupujący w takim przypadku samodzielnie ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Sprzedający przechowuje niezwrócony Produkt przez 25 dni roboczych od dnia odebrania Produktu od Kupującego. Po tym terminie, nie odebrany przez Kupującego Produkt jest likwidowany lub rozmontowywany na co Kupujący wyraża zgodę.
 2. Zwracane Produkty należy dostarczyć na adres podany w punkcie C.1. Sklep zoologiczny Pracownia Łapka nie ponosi kosztów transportu, pakowania i innych pobocznych kosztów zwracanego Produktu (w tym części zwracanego produktu) ani nie odpowiada za szkody powstałe w tym transporcie. Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem.
 3. W celu złożenia reklamacji należy reklamowany produkt przesłać do Sklepu wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą), i podaną przyczyną reklamacji. Termin gwarancji wynosi 12 miesięcy. Gwarancja nie obejmuje mechanicznych uszkodzeń, uszkodzeń materiału obiciowego związanego z nadmiernym drapaniem przez kota, w szczególności słupków i ścianek. Materiał obiciowy używany przez Pracownię został przetestowany i zachowuje on swoje właściwości przez minimum 24 miesiące, co zostało przetestowane na kotach (rasa maine coon, oraz europejczyk).
 4. Zwrot oraz reklamacja nie obejmuje Produktów zakupionych w promocji i wyprzedaży, Produktów na indywidualne zamówienie oraz Produktów zmodyfikowanych np. zmiana wysokości, koloru i innych parametrów.
 5. Produkty w wyprzedaży mogą zawierać defekty, stąd ich cena jest obniżona.
 1. Dane osobowe
 1. Dane osobowe podane przez Kupującego nie będą udostępniane innym firmom i osobom trzecim w żadnym celu, a będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówienia (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).
 2. Kupujący ma prawo do wglądu we własne dane osobowe, a także możliwość ich zmiany i usunięcia z bazy danych sklepu, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 02.144.1204).
 3. Treść stron oraz podstron www.domekdlakota.pl jest chroniona prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim z dn. 4 lutego 1994r. Kopiowanie stron, zdjęć, znaków towarowych, nazw i innych jest zabronione bez uprzedniej zgody właściciela sklepu internetowego. Zdjęcia, znaki towarowe oraz symbole zostały użyte na stronach www.domekdlakota.pl wyłącznie w celach informacyjnych.
 1. Definicje

Na potrzeby niniejszego regulaminu użyto następujących definicji:

 1. Sklep, sklep zoologiczny, sklep internetowy - oznacza internetowy sklep zoologiczny Pracowni Łapka
 2. Produkt, Produkty - oznacza drapaki dla kota, maty, domki dla kota, legowiska i inne Produkty dostępne na stronie internetowej www.domekdlakota.pl
 3. Strona internetowa www.domekdlakota.pl – oznacza stronę internetową www.domekdlakota.pl wraz z jej podstronami.
 4. Klient - oznacza Kupującego, zamawiającego
 5. Sprzedający - oznacza sklep internetowy Pracownia Łapka

Wróć